prezentace

prezentace
doporučujeme

Za dobu činnosti firem jsme zajistili či zprostředkovali dovolenou pro asi 50.000 českých klientům. Svůj čas a rodinné pohodlí nám svěřil například Jan Čenský, Petr Janda, Martin Dejdar, Pavel Nový, Lucie Zedníčková, Heidi Janků a další.

Prezentace naší společnosti se zúčastnil například i bývalý ministr spravedlnosti pan Pavel Němec čí předseda ČMFS Jan Obst. Našimi klienty jsou významní právníci, majitelé či manažeři významných českých firem.

Martin Dejdar
Známý herec a bavič s námi cestuje zatím nejvíce. Strávil s námi již několik letních i zimních dovolených. S rodinou má rád lyžování. Lyžařský ráj kolem středisek v Bad Gasteinu a Seefeldu mu maximálně vyhovoval. V letních měsících upřednostňuje pláže na Tenerife. S našimi službami je velice spokojen a plánuje i dovolené do budoucna. Nabídku našich středisek využívá nejen on a jeho 
rodina, ale i jeho příbuzní. Pokud se zúčastnícte informativní schůzky v naší agentuře, uvidíte video, jak trávil Martin Dejdar dovolenou s námi.

Pavel Nový
Další známý herec a především sportovec! Strávil s námi dovolenou v rakouském Bad Gasteinu, kde ho především učarovaly skvělé podmínky pro cykloturistiku.

Petr Janda
Rocker Petr Janda s námi strávil dovolenou v Rakousku, konkrétně v Seefeldu. Důkazem jeho spokojenosti s našimi službami je to, že s námi plánuje cestovat i do budoucna.

Lucie Zedníčková a Vítek Pokorný
Zcestovalý manželský pár, který cestuje velmi často a dává přednost klidnému a špičkovému ubytování, byl velice spokojen s vybaveností střediska v rakouském Bad Gasteinu a se servisem služeb, který zde náš personál poskytuje.

Jan Čenský
Herec a moderátor byl jednou z prvních známějších osobností, které s námi cestovali. On i celá jeho rodina byli spokojeni s nádherným střediskem v Seefeldu.

Heidi Janků
Zpěvačka využila z naší nabídky také Rakouský Seefeld a dle jejich slov zde strávila krásnou dovolenou.

 

 

 

O NÁS - NAŠE STŘEDISKA - BONUSOVÉ TÝDNY - INTERVAL INTERNATIONAL - VÝZNAMNÍ KLIENTI - PÍŠÍ O NÁS - KONTAKT | All right reserved to České Cestovní Centrum, 2010