Apartmány v rekreačním středisku Interclub Hotel Hochegg jsou standardně vybaveny pro váš pohodlný pobyt. Najdete zde částečně vybavenou kuchyňku se sporákem, chladničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím. Středisko se nachází jen 300m od lyžařských vleků a golfové akademie. V hotelu můžete využít finskou a tureckou saunu, posilovnu, solárium a půjčovnu horských kol. Středisko navštívilo několik známých českých osobností, mj. Petr Janda, Martin Dejdar, Jan Čenský či Heidi Janků.

Olympijské městečko Seefeld se nachází nedaleko Innsbrucku v nadmořské výšce 1200m a je světoznámé svojí vysokou kvalitou. Konaly se zde dvoje zimní olympijské hry, a to v letech 1964 a 1976. V roce 1985 zde proběhlo mistrovství světa v lyžování a pravidelně se zde pořádají běžecké světové poháry. Máte zde na výběr opravdu bohaté možnosti sportovního vyžití, od lyžování přes turistiku a golf až po rafting. Rovněž nabídka kulturních a poznávacích možností vás plně uspokojí. Prožijete zde jistě příjemnou dovolenou, ať už zde budete dělat cokoliv. Seefeld již mnoho let každoročně využívá pro svá letní soustředění i fotbalová Sparta Praha. Hledáte-li klid, kvalitu, sport, relaxaci či kulturu, pak je tu pro vás Seefeld in Tirol. Mezi oblíbené výlety patří kouzelný zámek Neuschwanstein, Zugspitze (nejvyšší hora Německa) nebo historický Insbruck.

Popis cesty do resortu: směr Vídeň – Salzburg – Innsbruck - Seefeld. Do města vjedete až druhým exitem "Seefeld-Mitte", odbočíte doprava a z kruhového objezdu vyjedete poslední odbočkou. Na první křižovatce se dáte doprava. Hotel je cca 80 m po pravé straně.

 

  

Rekreační středisko ALPENRESIDENZ se nachází ve známém a turisty velmi vyhledávaném lázeňském městečku Bad Gastein, necelých 90 km jižně od Salzburku. Klenot salzburské rekreační oblasti pro náročné, tak by se dala charakterizovat oblast Gasteinského údolí. Chcete-li natankovat nový elán, životní sílu a energii, jste v Bad Gastein na správném místě. Bad Gastein leží v nadmořské výšce 1 083 m.

Dominantou je vodopád protékající přímo středem města. V Bad Gastein nalezne každý optimální nabídku na společné prázdniny i přes rozdílné zájmy. Sportovní a jiné aktivity pro volný čas doplňují lázeňské kúry, wellnessové aktivity ve světoznámých vřídlech a léčivých štolách gasteinerského termálního světa, stejně jako kasino, golf, tenis. 

Pokud hledáte cesty za poznáním, máme zde pro vás připraveno pár tipů na výlet. 

Rezervoáry léčivých přírodních sil charakterizují atmosféru tohoto města, které je od 13. století uznáváno jako termální lázně. Gasteinerské termální prameny a gasteinerské léčebné štoly zmírňují nejrůznější nemoci a přivádějí každoročně bezpočet návštěvníků hledajících vyléčení do Bad Gasteinu, kde je jim k dispozici celkem 5 miliónů litrů termální vody ze 17 pramenů v nejrůznějších hotelích a veřejných vřídelních lázeňských zařízeních a gasteinerských léčebných štolách. Gasteinerské hory volají. 350 km dokonale značkovaných turistických cest pro pěší i příznivce horských kol s ambicemi dosáhnout vrcholů. A samozřejmě s krajinou, jejíž přírodní kouzlo hledá sobě rovné. Impozantní horské masivy uprostřed obhospodařovaných horských pastvin, to a ještě mnohem víc je Badgastein. 

 

O NÁS - NAŠE STŘEDISKA - BONUSOVÉ TÝDNY - INTERVAL INTERNATIONAL - VÝZNAMNÍ KLIENTI - PÍŠÍ O NÁS - KONTAKT | All right reserved to České Cestovní Centrum, 2010