prezentace

prezentace
doporučujeme

Vše co by jste měli vědět o výměnné nadnárodní společnosti
INTERVAL INTERNATIONAL

 Co je to prázdninové vlastnictví?
Prázdninové vlastnictví není pouze inteligentní koncept, je to koncept, který se už dávno osvědčil. Poprvé byl zaveden v šedesátých letech ve Francii a dnes ho mohou vychutnávat lidé ve více než 80 zemích šesti kontinentů. Timeshare vlastní v současné době téměř pět miliónů rodin v nejzajímavějších destinacích světa. Prázdninové vlastnictví je nejrychleji rostoucí odvětví mezinárodního turistického průmyslu. Den ze dne se otevírají nové resorty po celém světě, což znamená stále rozšiřující se výběr a větší pružnost v nabídce.

Co mi prázdninové vlastnictví nabízí?
Prázdninové vlastnictví vám dává možnost navštívit vzrušující místa a vychutnat kvalitní ubytování po celém světě, rok co rok. Plánování dovolené ani nemůže být jednodušší než prostřednictvím prázdninového vlastnictví. Zakoupíte-li si vaše ubytování v zařízeném apartmá prázdninového resortu, za zlomek ceny úplného vlastnictví a platíte roční udržovací poplatky. Vlastníte vaše prázdninové apartmá – ovšem jenom po tu dobu, kdy ho plánujete využívat, obyčejně to bývá jeden či dva týdny v roce. Zbytek roku pak budou trávit své prázdniny v dotyčném apartmá další rodiny a s nimi společně se budete podílet na ceně svého prázdninového příbytku.

Jak prázdninové vlastnictví prostřednictvím Interval International vyměnit?
Pokud jste se rozhodli, vycestovat mimo vaše domovské středisko a využít pestré nabídky středisek výměnné sítě, jistě nebudete litovat. Členové Intervalu z celého světa soustavně nabízí své týdny, takže se nabídka neustále obnovuje. Nejjednodušším způsobem k realizaci je kontaktovat české servisní centrum ve Stuttgartu, dát k disposici svůj týden a po konzultaci s operátorem servisního oddělení vybrat vaši další speciální dovolenou za nízký výměnný poplatek.

Co jsou to bonusové týdny /Getaways/?
Jako členové Interval International máte možnost čerpat speciální Bonusové týdny, které máte možnost využívat v neomezeném množství za neuvěřitelně nízké ceny, prostřednictvím vašeho členského čísla. Jejich aktuální nabídku naleznete vždy na internetových stránkách www.intervalworld.com , kde se pod Vaším číslem a heslem můžete přihlásit nebo na telefonní lince 800 163 510. Bonusové týdny můžete objednávat již 59 dní před vaším odjezdem, nejpozději 24 hodin. Ať již upřednostňujete jakýkoliv druh dovolené, naše burza zbytkových míst / Getaways / je vám k disposici po celý rok. Odpočinek u moře nebo u jezera, procházka po horách či po městě. Nezáleží na tom, pro co se rozhodnete, užijete si vyjímečného ubytování v nejhezčích prázdninových regionech.


www.intervalworld.com


O NÁS - NAŠE STŘEDISKA - BONUSOVÉ TÝDNY - INTERVAL INTERNATIONAL - VÝZNAMNÍ KLIENTI - PÍŠÍ O NÁS - KONTAKT | All right reserved to České Cestovní Centrum, 2010